mlodylider.pl

Strona stworzona w kreatorze www WebWave.

Jarek Brzozowski

Trener biegania. Trener Mentalny. Coach NLP TLT
 

Jestem Jarek. Prowadzę autorskie warsztaty „Budowanie Pewności Siebie-Mentalna droga 90 dni do szczęścia” oraz akcji motywacyjnej Pokonać Siebie (rajd rowerowy do dookoła świata).

Prowadzę indywidualne sesje coachingowe i treningi mentalne.

Prowadzę indywidualne i grupowe treningi biegowe.

Wspieram w pokonywaniu trudności, które spotykasz na swej drodze do osiągnięcia celu/marzenia.

Przygotowuję zawodników amatorów do startów biegowych. Układam plany biegowe. Organizuję Metal Campy w Górach.

Moja pasja do biegania połączona z treningiem umysłu pomogła mi wyjść z głębokiego dołka. Teraz mam w sobie dużo empatii i radości, którą dziś każdego dnia dzielę się z innymi.
 

Moje certyfikaty:

TTL NLP Master CoachTrener MentalnySkuteczna Komunikacja i przywództwo.
Compenet Comumunicator ToastamastersMistrzowskie prezentacje i wystąpienia publiczne. Kierowanie zespołem Mistrzowskie prezentacje i wystąpienia publiczne.
Public Speak Training - Story Telller. Wiele szkoleń z zakresu duchowości

Dwukrotny zdobywca korony Maratonów Polski Korona gór Polski,
w trackie Korona maratonów świata (rozpoczęta Boston-dalszą część zatrzymała pandemia)
Uczestnik ponad 40 maratonów i ultra maratonów. Rekord długości biegu to 150 km w Górach.

Rekord w maratonie poniżej 3 godzin co plasuje mnie wśród 5% biegaczy na świecie!

 

Prywatnie Partner Moniki. Właściciel dwóch psów i kota:)

                                                 

Poznajmy się!

NASZ CEL- DAĆ DZIECIOM NAJLEPSZY START W DOROSŁOŚĆ!


 

akademia młodego lidera
 

Wychodzimy z założenia że aby wychować szczęśliwe, kreatywne i radosne dzieci, powinniśmy dać narzędzia, które pomogą im w rozwoju. My- rodzice jesteśmy dla nich wsparciem, wzorem i nauczycielem. Pragniemy dać im to, co najlepsze.

RODZICEM

Przeszliśmy własny proces, otrzymaliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby być dla dzieci skutecznym trenerem i wsparciem. Przeprowadziliśmy ponad kilkaset treningów i zauważyliśmy jaki rezultat dają zajęcia wg. innowacyjnego programu.

TRENEREM 

Aby móc pomagać innym i wykształcić w sobie cechy prawdziwych liderów, musieliśmy się zmierzyć z prowadzeniem biznesu. Uważamy, że to najlepsza szkoła życia, dająca szerokie pole do rozwoju mocnych stron, krytycznego myślenia i ku wolności osobistej. Pragniemy pokazać dzieciom jak przygotować się do tej lekcji i wystartować już przygotowanym.​​​​​​​

PRZEDSIĘBIORCĄ

KIM JESTEŚMY

Szukaliśmy najlepszego rozwiązania dla rozwoju w pierwszej kolejności dla naszych dzieci, postanowiliśmy stworzyć takie miejsce, gdzie poprzez zabawę, narzędzia i własne doświadczenie dzieci otrzymają wszystko, co niezbędne aby osiągnąć własne mistrzostwo i mieć dobry start w dorosłe życie. 

Krasuska Kateryna
Pomysłodawca i założycielka Akademii Młodego Lidera.
Trener Mentalny. Przedsiębiorca kilku biznesów. Mama x 3.
 

W niesieniu pomocy widzę sens życia! Świat to ludzie, pomagając chociaż jednej osobie, jesteśmy o krok bliżej, aby go zmienić na lepsze!

Jestem pasjonatem rozwoju osobowości i kreatorem wewnętrznej mocy. Wierzę, że każdy człowiek posiada w sobie niezwykłą osobowość, każdy jest inny i każdy ma w sobie niezmierzone pokłady talentów i możliwości. Wierzę, że jeżeli potrafimy o czymś marzyć, potrafimy również tego dokonać. Odkrywając siebie, odkrywamy cały świat i potrafimy dokonać niemożliwego.

W biznesie rozwijam się i tworzę, poprzez trening mentalny mam możliwość wspierać i pomagać innym!

Dla dzieci jestem gotowa góry przenieść. Może właśnie z tego powodu bardzo szybko przy mnie otwierają się i czują się spokojnie, szanowane i wyjątkowe.

Sandra Radzimska

Trener Mentalny. Trener Personalny. Wykładowca na Wyższej Szkole Rehabilitacji. 
 

Cześć, jestem Sandra.


Sportem interesuje się od kiedy pamiętam, pomimo wykształcenia technicznego wybrałam pracę z ludźmi i pomoc w poprawie ich ciała i umysłu. Współpracuje z takimi klubami jak KS Legionovia i KS Białe Orly. Dodatkowo prowadzę indywidualnie sportowców, gdzie przygotowuje ich mentalnie do meczu.
   Moją misją jest ich nauczyć jak wykorzystać swój maksimum potencjału na boisku i pomóc spełnić marzenia sportowe. Dlatego, że podczas pracy trenerskiej zauważyłam jak ogromną role w sporcie odgrywa nasza psychika. Zauważyłam jak często klienci bardzo chcą osiągnąć swój cel, ale po drodze coś idzie nie tak.
  Zauważyłam też, że pomimo wielu osiągnięć sportowych, zawodnicy nadal nie czują się pewni siebie na boisku.  Bo teraz muszą tą „pozycje” utrzymać? A to duża presja. Nie wspominając już o kibicach, rodzicach i swoich oczekiwaniach. I głęboko wierze, że wszystko da się zmienić tylko wtedy, gdy wiemy co nas powstrzymuje.
A jak znajdziemy CO to jest, to ja już zajmę się  tym JAK to zmienić.

To, co? Gotowi?

Agata Depta
Trener mentalny Juniorów, Praktyk Access Bars, Mama x 3.
 

 Jako młoda mama wpadłam w wiele pułapek szukając autorytetów w dziedzinie wychowywania dzieci. Zapominając o tym, że sama jestem dzieckiem, które niesie swój niepowtarzalny bagaż i że większość rodziców ma dokładnie tak samo. Dotarło do mnie, że nie ma jednego uniwersalnego przepisu dla każdego. Jedyne co sprawdza się w każdej rodzinie to bezwarunkowa miłość i szacunek do dziecka.

  Teraz z perspektywy czasu i nieco doświadczonej mamy trójki fantastycznych dzieciaków wiem, że tak naprawdę kluczem jest praca nad sobą…..Bo aby zadbać o nasze dzieci, najpierw należy zadbać o nas samych w roli człowieka. To tu, w nas samych, wszystko ma swój początek i koniec. W dużej mierze od nas zależy, czy nasze dzieci rozwiną skrzydła, czy też nigdy im one nie wyrosną.

  Wiedza zdobyta podczas nauki Akademii Trenerów Mentalnych, a następnie Akademii Trenerów Mentalnych Juniorów miała ogromny wpływ na budowanie mojej pewności siebie jako człowieka, a tym samym rodzica. Kondycja naszego zdrowia mentalnego ma determinujące znaczenie, jeśli chodzi o nasze życie, a narzędzia, którymi dysponujemy jako trenerzy mentalni są bardzo skuteczne i możliwe do zastosowanie przez każdego.

  To co dla mnie, jako rodzica było najtrudniejsze, a jednocześnie realizacja czego dawała najlepsze rezultaty, to praktyczne zastosowanie wiedzy z zakresu treningu mentalnego, w codziennym życiu naszej rodziny. Oczywiście uwzględniając, że doba ma 24 godziny i każdy z rodziców pracuje zawodowo, dzieci mają szkołę, przedszkola, zajęcia dodatkowe, przyjaciół, gorszy dzień, focha i wszystko co jest Wam doskonale znane z rutyny dnia codziennego. Bo właśnie z tej rutyny dnia codziennego składa się nasze życie i to rutyna weryfikuje jak odnajdujemy się w roli rodzica i wprowadzając do niej małe zmiany otrzymujemy duże efekty.

Zapraszam na warsztaty w formie wsparcia.

Ewelina Niewiadomska

Pedagog spec. profilaktyka społeczna. Filolog. Specjalista ds. RODO.
Mama w duchu pozytywnej dyscypliny

 

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą 4-letniej córeczki. Jako pedagog staram się wychowywać córkę w duchu pozytywnej dyscypliny. Lubię patrzeć jak moje dziecko zaskakuje mnie każdego dnia czymś nowym. Jej empatia, umiejętności są naprawdę zadziwiające. Jej rozwój i szczęście jest dla mnie najważniejsze.

 
Poza wychowywaniem córki, na co dzień robię to co lubię- czyli pracuję z licznymi dokumentami, w tym sprawuję również nadzór nad danymi osobowymi. Ukończyłam certyfikacje specjalisty ds. RODO. W związku z tym możecie mieć Państwo pewność, że powierzone przez Was dane osobowe będą pilnie strzeżone.

 
Wolne chwile poświęcam na wspieranie innych rodziców, aby zainspirować ich ciekawymi pomysłami i narzędziami w wychowaniu szczęśliwych dzieci. W związku z tym nie raz usłyszymy się w podcaście "wychowaj w sobie lidera". 

Zarażam innych dobrą energią, radością i duchem pozytywnej dyscypliny.

 

Robert Kamiński
Arteterapeuta, Animator, Muzyk, Trener, Przedsiębiorca

 

Świadomość posiadania talentu jest wartością, która czyni nas wyjątkowymi” -

Robert Krzysztof Kamiński
 

Dokonuje transferu entuzjazmu, mojej wiedzy, kompetencji by słowami, kreską, muzyką i ciszą malować obrazy, tworzyć wartość i poczucie zadowolenia.
 

Kultury, Etykiety uczyłem się od profesora dr. Michała Iwaszkiewicza, psychologii nauczyłem się od profesora dr. Hab. Waldemara Domachowskiego pedagogiki uczyłem się od profesora Kazimierza Uźdickiego.
 

Pokory, słuchania, cierpliwości, wiary i entuzjazmu nauczyły mnie dzieci ( w tym ogromną role odegrały moje własne)
 

Nauka gry na instrumentach ( kontrabas, gitara, trąbka) nauczyła mnie konsekwencji, rzetelności, powtarzalności, dokładności ,sprawności manualnej, radości z osiąganych celów.
 

Jestem arteterapeutą , animatorem, muzykantem, trenerem ,przedsiębiorcą.

Wspólnie z grupą dzieci i młodzieży stworzyliśmy projekty, z których jestem bardzo dumny : „To nie jest Jazz”, „ Recytacja -droga do poznania”,” Muzyka jest księgozbiorem emocji .

Jestem zwolennikiem kynoterapii , hipoterapii co oznacza ,że obcowanie z psami i końmi sprawia mi ogrom radości.
 

Nie tylko według mnie talenty są zakorzenione w naszej biologii, towarzyszą nam przez całe życie, trzeba je tylko rozpoznać. Nasze emocje w tym względzie są niezwykle pomocne. Talenty ułatwiają nam życie i dają ogromne poczucie zadowolenia. Odpowiedzialność za znalezienie talentów u dzieci jest obowiązkiem i przyjemnością rodziców.
 

Zdecydowałem się pracować jako artreterapeuta ponieważ z ogromną satysfakcją , pasją i zrozumieniem mogę mieć pozytywny wpływ na rozwój dzieci. Między innymi usprawniając ich procesy emocjonalno- społeczne. Mogę pomóc im rozwijać koncentracje i podnosić ich samoocenę.
 

Poza tym, to są wyjątkowe chwile naszej wspólnej radości.